Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozyskiwanie i wymiana punktów

W sklepie Mangowe.pl działa program lojalnościowy pozwalający wymieniać zdobyte punkty na towary dostępne w naszej ofercie!

Zamawiając w naszym sklepie, każdy zarejestrowany (to ważne!) Klient zdobywa punkty za swoje zakupy. Punkty przypisywane są do konta, jeśli więc chcesz je zbierać, koniecznie zarejestruj się i zaloguj - punkty uzyskane z zakupów jednorazowych (bez rejestracji) nie są możliwe do wykorzystania.

Punkty zdobędziesz za:

  • każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie - tak po prostu. Przy każdym produkcie podaną masz ilość punktów, jaką otrzymasz za zakup tego towaru;
  • każdą potwierdzoną zakupem opinię do towaru kupionego w naszym sklepie - im opinia będzie bardziej obszerna, tym więcej punktów dostaniesz. Najwięcej punktów zawsze uzyskasz za opinię zawierająca ocenę, słowną opinię oraz zdjęcie;
  • każdą opinię do złożonego u nas zamówienia - również, im bogatsza, tym więcej punktów;
  • jednorazowo za zapisanie się do naszego newslettera.

Jak widzisz, to naprawdę bardzo proste. No dobra, na co więc można potem te punkty wykorzystać? To akurat jest jeszcze prostsze.

Aby kupić towar za zgromadzone punkty:

  1. zaloguj się na swoje konto na stronie,
  2. przejdź do strony produktu, który chcesz zamówić,
  3. kliknij "Kup za punkty" zaraz obok ceny - będzie tam podana dokładna wartość punktów, jaką musisz mieć, by otrzymać za nie ten konkretny towar. Jeśli nie jest tam podana żadna wartość lub link nie jest widoczny, oznacza to, że albo masz za mało punktów na koncie, by wystarczyło na ten produkt, albo musisz wrócić do punktu 1 tej instrukcji.

Zebrane na koncie punkty nie ulegają przedawnieniu, pamiętaj więc, by zbierać je i korzystać z nich zawsze gdy najdzie Cię ochota. Pamiętaj jednak, by zawsze korzystać przy zakupach z tego samego konta. 

UWAGA!!!

Nie przenosimy punktów pomiędzy różnymi kontami!
Mystery boxy są wyłączone z wymiany za punkty!

A skoro już czytasz o naszym programie lojalnościowym, to zapoznaj się również z zasadami naszego programu partnerskiego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-22
Przyszło szybciej niż było przewidywane
2023-11-16
Obsługa bardzo sprawna, Na wszelkie pytania odpowiedzi przychodziły błyskawicznie. Pełen profesjonalizm, bez zastrzeżeń.
pixel