Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Manga / Webtoon

( ilość produktów: 5608 )

Manga to japoński styl komiksowy, który zyskał popularność na całym świecie. Słowo "manga" oznacza po japońsku "niekompletną zabawę" i odnosi się do ilustrowanych narracji lub komiksów, które są publikowane w Japonii i często mają charakterystyczny styl rysowania i kolorowania.

Manga zazwyczaj czytana jest od prawej do lewej strony, co jest odwrotnością zachodniego stylu czytania. Jest to jeden z czynników, który sprawia, że japońskie mangi wydają się tak unikalne i charakterystyczne.

W treści mangi często można znaleźć elementy kultury japońskiej, takie jak tradycyjne stroje, jedzenie, zwyczaje czy wydarzenia historyczne. Mangi obejmują różnorodne gatunki, takie jak akcja, przygoda, fantastyka, science-fiction, horror, romanse, dramaty, komedie i wiele innych.

Manga jest bardzo popularna na całym świecie, a jej wpływ na kulturę popularną jest szczególnie widoczny w dziedzinach takich jak anime, gry wideo, sztuka i modzie.

W kategorii "Manga" w sklepie Mangowe.pl można znaleźć polskie wydania japońskich komiksów. W ofercie znajdują się zarówno popularne serie, jak i mniej znane tytuły, które są trudno dostępne w Polsce.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie
2023-11-15
Polecam
pixel