Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Twój wzór

( ilość produktów: 24 )

Sklep Mangowe.pl oferuje możliwość przygotowania produktów według indywidualnego wzoru klienta w ramach usługi Custom Print. Przygotowanie takiego produktu wymaga od klienta dostarczenia pliku z projektem graficznym zgodnie z wymaganiami sklepu.

Proces przygotowania produktu Custom Print składa się z kilku etapów. Po otrzymaniu pliku graficznego od klienta, sklep Mangowe.pl przeprowadza wstępną weryfikację i przygotowuje projekt do druku. Następnie klient otrzymuje wstępny projekt i ma możliwość dokonania ostatnich poprawek.

Po zatwierdzeniu wstępnego projektu przez klienta, sklep Mangowe.pl przystępuje do druku produktu według indywidualnego wzoru. Po zakończeniu procesu druku produkt jest starannie zapakowany i wysłany do klienta.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na wymagania dotyczące przygotowania pliku graficznego oraz dostępne produkty objęte usługą Custom Print, które są określone na stronie sklepu Mangowe.pl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Zamówienie było zrealizowane szybko,sprawnie i bez problemów,towar kupiony na prezent i w sumie myślę że obdarowany będzie zadowolony
2023-11-15
Polecam
pixel