Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gashapony (figurki w kapsułkach)

( ilość produktów: 194 )

Gashapon to rodzaj japońskiej zabawki w formie automatów vendingowych, które sprzedają niewielkie, trójwymiarowe figurki w jajkowatych kapsułkach. Słowo "gashapon" pochodzi od dźwięków wydawanych przez maszynę podczas wydawania zabawki - "gasha" od dźwięku obracającej się korbki, a "pon" od dźwięku wyrzucenia kapsułki.

Figurki gashapon są popularne w Japonii i w innych krajach, gdzie kultura japońska jest popularna. Mogą one przedstawiać postacie z anime, mangi, filmów, gier wideo, a także zwierząt, przedmiotów codziennego użytku i innych. Często figurki te są wykonywane z tworzywa sztucznego i mają od 5 do 10 centymetrów wysokości.

Gashapon są zwykle sprzedawane w maszynach vendingowych, które znajdują się w centrach handlowych, na dworcach, w parkach rozrywki i innych miejscach publicznych. Cena za pojedynczą figurkę jest niewielka, a sama zabawa w "łowienie" ulubionej figurki z automatów vendingowych stała się popularnym sposobem spędzania czasu wśród dzieci i dorosłych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie
2023-11-20
Wszystko super
pixel