Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Książki / Light Novel

( ilość produktów: 267 )

Light novel to japoński gatunek literacki, który łączy w sobie elementy prozy i ilustracji. Są to książki, które są łatwe w czytaniu, zazwyczaj napisane w języku japońskim, ale zyskują popularność również poza granicami Japonii. Light novel to gatunek skierowany głównie do młodzieży, choć wiele z nich cieszy się popularnością również wśród dorosłych czytelników.

Light novel to zazwyczaj historie fantasy, science fiction, akcji, romanse lub komedie, w których fabuła koncentruje się na młodych bohaterach i ich przygodach. Teksty są zazwyczaj proste, napisane w sposób łatwy do zrozumienia, często zawierają także elementy języka mówionego.

W light novelach często pojawiają się ilustracje, które pomagają czytelnikowi wizualizować postacie i akcję. Często wykorzystuje się różne style ilustracji, w tym także mangową sztukę, co jeszcze bardziej łączy ten gatunek z kulturą japońską.

Light novel cieszy się dużą popularnością w Japonii i ma wiele oddanych fanów na całym świecie. W ostatnich latach wiele z tych książek zostało przetłumaczonych na inne języki, w tym na angielski, co pozwoliło na jeszcze większe rozpowszechnienie tego gatunku literackiego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Zamówienie było zrealizowane szybko,sprawnie i bez problemów,towar kupiony na prezent i w sumie myślę że obdarowany będzie zadowolony
2023-11-15
Polecam
pixel