Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Figurki kolekcjonerskie z anime i mangi

( ilość produktów: 2268 )

Figurki kolekcjonerskie z anime – dla prawdziwych fanów

Figurki kolekcjonerskie związane z mangą i anime to zwykle trójwymiarowe modele postaci z popularnych japońskich serii anime i mangi, przeznaczonych dla fanów tych dzieł sztuki. Są one często wykonane z wielką drobiazgowością, aby dokładnie ukazać każdy szczegół, charakterystyczny dla określonego bohatera. Mogą przedstawiać postacie z różnych epok serii, a także odwzorowywać konkretne sceny. Często prezentowane są również w odmiennych stylach ubioru. Nasz sklep oferuje możliwość zamówienia od ręki lub z preorderem, przepięknych figurek z wielu serii anime.

Od anime do figurki – jak wygląda model?

Figurki kolekcjonerskie wykonywane są z różnych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, żywica, ceramika lub metal. Mogą one mieć różne rozmiary, od kilku, do nawet kilkudziesięciu centymetrów. Wszystko zależy od serii i producenta.

Figurki – przedmioty kolekcjonerskie dla fanów anime

Figurki związane z anime i mangą często uważa się za przedmioty kolekcjonerskie, a ich ceny mogą się różnić w zależności od wielkości, jakości wykonania, popularności postaci czy producenta. Figurki kolekcjonerskie związane z mangą są bardzo popularne wśród fanów japońskiej popkultury i dla wielu osób stanowią cenny element osobistych zbiorów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Szybko i na temat. Bez zastrzeżeń.
2023-11-20
Wszystko super
pixel