Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Linijki biurowe i szkolne

( ilość produktów: 1 )

Znajdziesz tu linijki z motywami z mangi i anime, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach oraz z różnymi oznaczeniami, które pozwalają na dokładne pomiarowanie i rysowanie.

Linijki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, metal, drewno lub szkło. Najczęściej spotykanymi rodzajami linijek są linijki proste (z jednym lub dwoma wcięciami) oraz linijki kątownicze (z jednym lub dwoma kątami prostymi). Linijki kątownicze umożliwiają pomiar kątów i rysowanie linii pod różnymi kątami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-22
Przyszło szybciej niż było przewidywane
2023-11-20
Wszystko super
pixel