Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artbooki mangowe

( ilość produktów: 12 )

Artbooki to publikacje, które zawierają zbiory dzieł sztuki, grafik, ilustracji, fotografii, projektów lub innych form artystycznych. Są to zbiory prac artystycznych często stworzone przez jednego lub wielu artystów, które mają na celu ukazanie ich twórczości i inspiracji. Artbooki mogą być poświęcone różnym tematom, np. filmom, grom wideo, komiksom, animacji, architekturze, malarstwu, rzeźbie, designowi, itp. Są one często wydawane przez wydawnictwa specjalizujące się w publikacjach artystycznych i stanowią popularne źródło inspiracji dla innych artystów i miłośników sztuki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-20
Wszystko super
2023-11-18
Wszystko spełniało moje wymagania, szkoda tylko, że tak późno przyszło i że nie udało się umieścić zawartości z moimi postaciami, ale niespodzianka super
pixel