Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

W dniu dzisiejszym zmieniony został regulamin akcji promocyjnej. 
Lista zmian: 
- Zmieniona zostąła wartość za jaką można otrzymać pieczątke
- Zmiany stylistyczne w regulaminie bez naruszania znaczenia punktu

Akcja Inwentaryzacja (liczenie skarbów)!
W związku z coroczną inwentaryzacją w dniach: 
Sklep Internetowy - Zamówienia będą realizowane z opoźnieniem
Sklep we Wrocławiu - Zamkniety w dniach od 31.12 do 7.01 
Zapraszamy was do odwiedzenia nas od 8.01 
Sklep w Gdynii - Będzie obecnie zamknięty aż do końca roku. 
To też okazja by wprowadzić do naszej oferty dodatkowe rzeczy których nie mieliśmy kiedy wprowadzić, zmieni się także sposób zamawiania preorderów.
W związku z tym, że jutrzejszy dzień jest ustawowo wolny, nasi pracownicy mają dziś przedłużony weekend. Wracamy do pracy w środę - tak w sklepie internetowym, jak i w naszych sklepach stacjonarnych we Wrocławiu i Gdyni!
Już w najbliższy weekend spotkacie nas we Wrocławiu, na Targach Hobbystycznych Niucon odbywających się w Zajezdni Czasoprzestrzeń w dniach 12-13 sierpnia. To darmowy event na który serdecznie Was zapraszamy! Informujemy jednocześnie, że w poniedziałek po Niuconie sklepy nasze we Wrocławiu i Gdyni będą nieczynne. Przypominamy też przy okazji, że dzień 15. sierpnia jest dniem ustawowo wolnym, więc wtedy też nie pracujemy - a to oznacza, że po Niuconie widzimy się w naszych sklepach dopiero w środę, 16. sierpnia!
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Super mega ręcznik
2023-11-20
Wszystko super
pixel