Szanowni klienci - informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia realizacji aktualnych zamówieniach. Zasypaliście nas z okazji Dnia dziecka! Dziękujemy! Ale jesteśmy w trakcie przenoszenia na nowy, większy (prawie 4-krotnie!) magazyn, co nie ułatwia nam pracy. Ciężko skoordynować pracę 2 miejsc z różnym asortymentem, aby zamówienia wchodziły płynnie. Proszę mieć na uwadze, że daty nadawane przez system zamówieniom są niemiarodajne, ale będziemy próbować ich dotrzymać. Ale nic nie obiecujemy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość! Nowy magazyn pomoże nam z poszerzeniem asortymentu i usprawnieniem pracy!
Wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej - wysyłka zagraniczna już od 35 złotych!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-07-24

Tydzień przygotowań do konwentów!

W związku z przygotowaniami do wyjazdu na konwent w Szwecji i Animatsuri (Warszawa 28-30 sierpnia, zapraszamy serdecznie!) w bieżącym tygodniu nie będą realizowane ŻADNE zamówienia, czas w systemie realizacji został wydłużony na zamówienia złożone w tym terminie. Dopiero od 1 sierpnia wracamy do normalnej pracy magazynowej i zamówienia będą realizowane sukcesywnie w kolejności jak będzie możliwa realizacja. 

Dla wszystkich zaintrygowanych losem swojego zamówienia przypominamy, że w systemie widnieje sugerowana data wysłania zamówienia. Jeśli pokazuje 5 sierpnia, to trzeba się liczyć z tym, że przed 5 sierpnia nie ma szans by wyszło, najwcześniej będzie to ów dzień :)

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy słoneczka, ale z chłodnym wiaterkiem. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Szybko i na temat. Bez zastrzeżeń.
2023-11-18
Wszystko spełniało moje wymagania, szkoda tylko, że tak późno przyszło i że nie udało się umieścić zawartości z moimi postaciami, ale niespodzianka super
pixel